DETAYLAR

Tarih :
01/16/2016
Zaman :
20:30
Yer :

Volkswagen Arena

Adres :

Ayazağa Cd. No:4, 34396 Sarıyer / İstanbul, Türkiye

Email :
info@vwarena.com
Telefon :
+90 212 377 6700

AÇIKLAMA

sezenli yıllar

Sezen Aksu sizi 40 yıllık bir yolculuğa çıkartıyor.

Son kırk yıldır hayatımızın fonunda hep onun sesi ve müziği vardı. Olağanüstü sesi, unutulmaz besteleri, şarkılarında insanın iç dünyasındaki serüvenine dair gözlemleri, dünyanın baş döndürücü hızına yetişme çabası, Türkiye’nin siyasi ve kültürel iklimin değişiminin birinci elden tanıklığının da yer aldığı 40 yıla damga vuran o müthiş şarkıları benzersiz bir ekibin işbirliği ile hayat buluyor.

Most Production farklı disiplinlerden isimleri bir araya getirip hazırladığı Sezenli Yıllar‘da bu sefer Türkiye’nin minik serçesinin arkasında sadece başarılı bir orkestra değil ilginç fikirler, modern dans koreografileri, sosyal medyanın kullanıldığı, interaktif, izleyicilerin de katılacağı görsel ve müzikal sürprizlerle dolu bir şovu ortaya çıkartan dev bir ekip var.

Sezen Aksu’nun 40 yıllık bir yolculuğa çıkarttığı şovun müzik direktörlüğünü Cenk Erdoğan yapıyor. Modern dansın Türkiye’deki en önemli ismi Zeynep Tanbay’ın koreografilerini yaptığı şovun sahne ve ışık tasarımını ise Cem Yılmazer üstleniyor. Serdar Altınçizme’nin prodüksiyon amirliğini üstlendiği şovun yönetmen koltuğunda gazeteci yazar Cüneyt Özdemir oturuyor.

Sezen’li Yıllar Türkiye’nin unutulmaz bestelerinin hikayelerini canlandırırken kimi zaman sizi hüzünlendirecek kimi zaman ise enerjisi ile koltuklarınızda oturtmayacak.

Çocuk Kalbim Seni Söyler® olarak bizim de sahnede olacağımız son yılların bu en büyük konser – şov prodüksiyonunu kaçırmayın.

most production

Etkinlik Yeri

Diğer Etkinlikler

24 Fri
KAZIM-KOYUNCU

Kazım Koyuncu Şarkıları Konseri

Özgürlük Parkı - Amfitiyatro 21:30

Yokluğunun 11’nci yılında Kazım Koyuncu’yu muhteşem bir konser ile anıyoruz..

Dahasına Bak
23 Sat
23Nisan

23 Nisan Çocuk Şenliği Konseri

Beylikdüzü 14:00

Beylikdüzü Belediyesi 23 Nisan Çocuk Şenliği'nde sahnedeyiz.. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün tüm çocuklara…

Dahasına Bak
15 Fri
sezenli_yillar

Sezenli Yıllar

Volkswagen Arena 20:30

Sezen Aksu sizi 40 yıllık bir yolculuğa çıkartıyor. Son kırk yıldır hayatımızın fonunda hep onun sesi ve müziği…

Dahasına Bak